Kaip pirkėjai vertina Caramba.lt

56 atsiliepimai
5.0

Zigmas m

prieš 1 mėnesį

Tūkstantis dėkui Mantui Jankevičiui už sąžiningumą, nuoširdumą ir profesionalumą. Maniau tokių šaunių darbuotojų jau nėra. Rekomenduoju visiems.

Jurasc

prieš 2 mėnesius

Esu patenkintas Tomo Raudeliūno paslauga ir pagalba perkant,atvežant, registruojant ir pristatant automobilį iki namų. Linkiu jam sekmės darbuose ir rekomenduoju ieškantiems pirkti automobilį.

Lina J

prieš 3 mėnesius

Padėka ir pagyros Mantui J. ir jo kolegoms Donatui ir ??? ( vardas nežinomas ) mandagumas, profesionalumas, operatyvumas, rekomenduoju. Padėka už patarimus pristačius automobilį į kiemą. Jei nori atsinaujinti - kreipkis, išsirink, pirk - nesigailėsi. Sėkmės visai komandai.

Eimantas T

prieš 4 mėnesius

Jei ieškote gero automobilio tikrai rekomenduoju. Greitas pristatymas ir visas dokumentų sutvarkymas. Auto pristatymas galimas iki pat durų. Rekomenduoju.

Leonas A

prieš 5 mėnesius

Karina M

prieš 5 mėnesius

Padėjo išsirinkti automobilį, sutvarkė visus dokumentus bet pristatė automobilį sutartu laiku. Automobilį vairuoju jau pusė metu, nėra nei vieno gedimo. Labai rekomenduoju!

sigis Z

prieš 5 mėnesius

Puikus bendravimas su vadybininku Tomu R. Pirkome automobilį iš Švedijos, buvo sutvarkyti visi formalumai ir automobilis pristatytas tiesiai į namus. Dėkui Tomui R. Automobilis atitiko visus mūsų lūkesčius. Patikima firma.

Daiva KG

prieš 6 mėnesius

Puikus bendravimas su vadybininku Aurimu, bendravimas nuo pirkimo iki pristatymo i namus ir toliau pasiteirauja ar viskas gerai su auto, rekomenduoju 100%. Atvežimas, dokumentų tvarkymas ir pagalba iškilusiais klausimais praėjo labai sklandžiai. Labai gera patirtis.

Nerijus L

prieš 6 mėnesius

Ačiū Tomui už profesionalumą! Sklandi ir greita komunikacija. Dėkui, sėkmės darbuose.

Šarunas S

prieš 6 mėnesius

Puikus bendravimas su vadybininku Aurimu, padėjo isigyti auto iš Švedijos, bendravimas nuo pirkimo iki pristatymo i namus ir toliau pasiteirauja ar viskas gerai su auto, rekomenduoju 100%

Justas L

prieš 6 mėnesius

Automobilis liux padėjo išspręsti problemas ir kantriai laukia kol bus isprestos tos banko problemas. Rimta firma

Marius S

prieš 6 mėnesius

Norėčiau padėkoti Tomui už puikia komunikaciją ir gerus patarimus renkantis mašinos pardavėją iš Švedijos. Paprašius anksčiau pargabenti automobilį, jį pargabeno dar greičiau nei buvo sutarta:) Visiškas sklandus bendradarbiavimas, visi klausymai buvo atsakyti be jokių neaiškumų ar neatitikimų, kaip dažniausiai būna perkantis automobilį. Dar kartą ačiū Caramba komandai ir sekmės darbuose !

Ernestas U

prieš 7 mėnesius

Liux

Dalius B

prieš 8 mėnesius

Aciu Mantui ir visam Caramba kolektyvui uz kantrybe ieskant man norimo automobilio. Jusu nupirktas automobilis atitiko visus mano lukescius. Operatyviai buvo sutvarkyti visi automobilio formalumai ir pristatytas automobilis iki namu duru. Sekmes Jums darbuose!

Natalija A

prieš 8 mėnesius

Įsigijome puikų automobilį, ypač dėkingi Mantui už greitą ir kokybišką pagalbą tiek renkantis, tiek sprendžiant procese kilusius nesklandumus dėl ilgesnio automobilio pristatymo. Esame itin patenkinti Caramba suteiktu servisu. Ačiū, Jums.

Juozas M

prieš 9 mėnesius

Laba diena.Noriu padėkoti UAB '' Caramba Technology'' kolektyvui,užsiimančiam automobilių prekyba iš ES šalių,ypač pardavimų vadovui Mantui Jankevičiui už malonų bendravimą,patarimus,paaiškinimus, greitą pristatymą perkant pasirinktą automobilį.Linkiu sekmės automobilių versle.Pagarbiai Juozas,Kaunas.

Silvija J

prieš 10 mėnesių

Jėėėėė ir aš turiu mašiniuką! Kokio prašiau, tokį pasiūlė. Nenori? Pasiūlė kitą. Vadimas noriai bendravo ryte vakare sekmadienį. Darbštumas ir atsidavimas savo darbui neišpasakytas. Būčiau ieškojusi raudono baltais taškais automobilio- būtų suradę. Didelis ačiū labai patenkinta. Vadimas-jėga !

Vytautas V

prieš 10 mėnesių

Malonus bendravimas, visų įsipareigojimų laikymasis. Viskas aišku ir skaidru. Automobilio pristatymas užtruko šiek tiek ilgiau nei tikėjausi, bet galiausiai buvo pristatytas. Ačiū Caramba komandai, ypač pardavimų vadovui Mantui už tikrai nuoširdų rūpestį klientu. Esu labai patenkintas šios įmonės suteiktomis paslaugomis. Rekomenduoju.

Dalius Š

prieš 10 mėnesių

Malonus bendravimas, greitas dokumentų tvarkymas, operatyvus automobilio pristatymas, pasitikėjimas klientu.

Alvydas K

prieš 10 mėnesių

Nuoširdi padėka p.Mantui ir bendradarbiams konsultuojant bei įsigijant automobilį. Sėkmės darbuose. Pagarbiai, Alvydas

MrVirgilijus

prieš 10 mėnesių

Gerai, informatyviai ir profesionaliai. Bendravau su Mantu Jankevičiumi, kuris visuomet atsakydavo į visus klausimus. Automobiliui prireikus pakeisti detalę, atliko darbus be kalbų. Rekomenduoju

Vaida A

prieš 10 mėnesių

Dėkojame visai Caramba komandai bet ypatingai dėkui Mantui už pagalbą ir kantrybę isigyjant automobilį. Malonus ir greitas aptarnavimas, atsakyta į visus iškilusius klausimus. Esame patenkinti automobiliu ir pristatymo procesu. Sėkmes Jums.

Nerijus L

prieš 10 mėnesių

Puiki komunikacija, informavimas apie prekės pristatymą visose stadijose. Viskas aišku ir skaidru. Automobilio pristatymas užtruko šiek tiek ilgiau nei tikėjausi, bet galiausiai buvo pristatytas su visomis patikromis ir įregistruotas. Ačiū Caramba komandai, ypač pardavimų vadovui Mantui už tikrai nuoširdų rūpestį klientu.

Lijana K

prieš 10 mėnesių

Esame labai dėkingi už kantrybę ir padėjimą apsispręsti kokios mašinos norėtume. Ilgai per visas kompanijas ieškojome automobilio, kol internete užtikau Caramba kuri siūlo taip pat automobilius, kai vyrui pasakiau tai jis pasijuokė, kad man "Caramba" ir pasiūlys. Labai dėkingi Vadimui už jo pasiūlytą VOLVO XC6, Vadimas visą mėnesį su mumis bendravo, išsiaiškino mūsų poreikius, pageidavimus, galimybes ir pasiūlė, to ko reikia. Be jokių užuolankų parodė kelis smulkius defektus (mašina ne nauja, kitaip ir negali būti). Vyras važinėja ir yra labai patenkintas. ačiū Jūsų visam kolektyvui

Vilmantas T

prieš 10 mėnesių

Prieš kelias savaites UAB "Caramba" pirkome įmonei automobilį. Viskas buvo atlikta laiku, tvarkingai laikantis sutarties sąlygų. Malonu buvo bendrauti su Mantu Jankevičium ir kitais UAB "Caramba" komandos nariais. Manto patarimai buvo naudingi ir profesionalūs. Manau, ateity tikrai naudosimės šios kompanijos paslaugomis.

Žydrūna Č

prieš 11 mėnesių

Labai džiaugiuosi, kad yra kompanija CARAMBA , kuri padėjo susirasti norimą automobilį . Tiesiog nuostabu tikrai geras automobilis beveik be jokių rūpesčių. Malonus bendravimas ir patarimai, automobilio pristatymas, dokumentų tvarkymas. Asmeniškai noriu padėkoti Mantui Jankevičiui už kantrybę ir malonų bendradarbiavimą. Visiems ieškantiems svajonių automobilio siūlau pasiklauti CARAMBA ir jūsų svajonė virs realybe.

Arvydas M

prieš 11 mėnesių

Labai ačiū CARAMBA komandai! Labai kokybiškai ir profesionaliai atlieka savo darba, sėkmės toliau jiems darbuose.

Andrius J

prieš 11 mėnesių

Didžiausias Dėkui Vadimui už pagalbą pristatant išsirinktą automobilį! Rekomenduoju!

Renata B

prieš 11 mėnesių

Ieškodami naujo automobilio, pasižiūrėjome rinką Lietuvoje ir supratome, kad reikia dairytis užsienyje:) Tada pradėjome žiūrėti, kas Lietuvoje vykdo automobilių pirkimo iš užsienio veiklą, kontaktavome su keliomis įmonėmis ir finale nusipirkome mašiną, tarpininkaujant Caramba:) O pasirinkome todėl, kad nuo pat pradžių (automobilio ir informacijos apie jį paieškos), iki pat mašinos raktelių rankose, buvome lydimi Caramba, o asmeniškai įmonės atstovo Vadimo. Ir jeigu automobilio paieškose buvo komandinis darbas, žiūrimi skelbimai, Vadimo pateikiama informacija apie juos, aptariamos galimos rizikos, tai jau po to, kai automobilis buvo išrinktas, tiesiog atsikvėpėme ir laukėme mašinos prie savo namų:) Viską viską toliau padarė Caramba:) Ir galiu pasakyti, kad padarė itin greit. Dabar jau važinėjame su nauja mašina antra savaitė ir tik džiaugiamės teisingu pasirinkimu:) Linkime Carambai ir Vadimui kuo didžiausios sėkmės ir kuo daugiau naujų patenkintų klientų:)

Saulius S

prieš 11 mėnesių

Esu patenkintas šios įmonės darbu ir įsigytu automobiliu, automobili nupirko sutvarke visus dokumentus bei pristate mano adresu.

Nerijus L

prieš 11 mėnesių

Puiki komunikacija, informavimas apie prekės pristatymą visose stadijose. Automobilio pristatymas užtruko šiek tiek ilgiau nei tikėjausi, bet galiausiai buvo pristatytas su visomis patikromis ir įregistruotas. Ačiū Caramba komandai.

Kestas O

prieš 11 mėnesių

Dėkoju Vadimui už pagalbą perkant automobilį ir tvarkant dokumentus. Malonus bendravimas, į visus man rupimus klausimus atsakydavo operatyviai. Automobilis pristatytas tvarkingas ir atitiko visus mano lukesčius. Linkiu sekmės darbuose Vadimui ir visai Carambos komandai.

Jonas V

prieš 11 mėnesių

Nuoširdžausias ačiū Vadimui už profesionalų aptarnavimą, malonų bendravimą renkantis automobilį. Caramba vyrai dirba operatyviai, skaidriai, patikimai. Tik patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Labai patenkintas automobiliu ir pristatymo procesu. Rekomenduoju šią kompaniją, tikrai nenusivilsite. Aptarnavimo kokybe likau sužavėtas. Linkiu jiems kuo didžiausios sekmės.

Gytis G

prieš 11 mėnesių

Servisas auksciausio lygio! Issirenki automobili, ir viskas. Per pora savaiciu atkeliauja pas tave, patikrintas, sutvarkytas, uzregistruotas, su TA. Atskiras padekos zodis keliauja Mantui. Viso proceso metu buvo komunikuojama nuolatos. Extra mylia del kliento-be problemu. Ačiū uz pasitikejima. Ačiū Carambai. Ar rekomenduoju? Žinoma. All the way!

Arturas P

prieš 1 metus

Sveiki,

Truputi įžangos, o paskui pereisiu prie esmės. nevyniosiu į vatą ir pasakysiu atvirai. Manau kaip ir daugumai, tuo pačiu ir man, yra nepasitikėjimas mažai girdėtai įmonei pervest pinigus už automobilį, su ta mintim, kad "Paims pinigus, pabėgs ir t.t". žodžiu "Ragai". Pradžiai pasidomėjau apie įmonę. Internete radau, jog jokių įsiskolinimų, geri atsiliepai. Paskui kreipiausi į Caramba ir susipažinau su puikiu pardavimo vadovu Vadimu. Žmogus tikrai padarė daugiau nei reikėjo. Nepaisant to, kad jis dirbo po darbo valandų, tai dar paaukojo šeštadienio pusdienį susitvarkyt mašinos dokumentus: technikinė, regitra... Spaudžiu jam ranką, tikrai jį rekomenduoju visiems. Nusiprkau Volvo V60 121 tūksta prabėgus. 2016 metų iš Švedijos. CarVertical rodė nedaužta, rida tikra.Technikinė praėjo be jokių problemų. Žinau, kad Lietuvoje jau darosi labai sunku nusipirk nedaužtą ir neatsuktos ridos mašiną. Pats savo akimis per pažįstamus Telšiuose mačiau visą "virtuvę" iš arti kaip tai daroma, tai lietuvoje perėjo noras pirkt. Mašina tikrai geros būklės.Paprašykit Caramba jums atsiųst Švedų nuorodas, jūs patys galėsit išsirinkt, ką norėsit.

Martin M

prieš 1 metus

Apie Caramba galiu atsiliepti tik teigiamai. Iš pradžių buvau skeptiškas, kadangi gan jauna įmonė, atsiliepimų daug nebuvo. Tačiau pradėjus klausti dėl automobilio pirkimo - buvo 100% atsidavimas klientui. Didelis ačiū Mantui iš Caramba, kuris patarė ką rinktis, greitai reagavo į situacijas, į automobilio patikras ir pirkimą. Siūlau rinktis Caramba Premium planą - praktiškai tik pervedi už automobilį ir jis sutvarkytas, užregistruotas bei atvežamas tiesiai į namus. Beje, galioja 6 mėn. garantija automobiliui. Didžiausios sėkmės Caramba kolektyvui ir jų veikloje.

Ed V

prieš 1 metus

Super! Caramba radau tiesiog naršydamas internete. Tačiau jau nuo pirmos užklausos patikusio automobilio, gavau didelį dėmesį, pateikė visus automobilių pasiūlymus pagal mano, kaip kliento, lūkesčius, ir iki pat išsirenkant ir nusiperkant patikusį automobilį aptarnavimas buvo 24/7 ir buvo atsakytą į mano betkokius klausimus! Ačiū Caramba komandai ir ypač pardavimų vadovui Mantui!

Vladas K

prieš 1 metus

Linkiu didelės sėkmės šitai kompanijai. Smagu dirbti kai yra pasitikėjimas ir supratimas, kad iškilę rūpesčiai (jeigu tokių atsiras) nebus užkraunami klientui "ant galvos". Nuo pat pirmo kontakto dėmesys, skaidrus ir suprantamas bendravimas. Ačiū už pagalbą renkantis automobilį.

Neli M

prieš 1 metus

Iš visos širdies noriu padėkoti Mantui Jankevičiui už viską....Dėkojame Jums😊 ,labai kokybiškas,profesionalus ir mandagus aptarnavimas,puikus ir gražus automobilis. Būtinai kreipsimės dar kartą jeigu reikės.Rekomenduojame visiems,nenusiminsite CARAMBA puikus pasirinkimas. …

Aleksej V

prieš 1 metus

Greate experience. Newly found by searching the internet. This Company proved to be very relyable and capable of handling any and all challenges. With selection of full support and transportation package. I was able to completely focus on my own work and leave the delivery/ paperwork/ register of the vehicle to Caramba. Quite happy with the vehicle and the delivery process. Great Job !

(Išvertė „Google“) Puiki patirtis. Naujai rasta paieškojus internete. Ši įmonė pasirodė esanti labai patikima ir galinti susidoroti su bet kokiais iššūkiais. Su pilno palaikymo ir transportavimo paketo pasirinkimu. Galėjau visiškai susikoncentruoti į savo darbą ir palikti automobilio pristatymą/popierizmą/registravimą Carambai. Labai patenkintas automobiliu ir pristatymo procesu. Puikus darbas !

Norite pirkti automobilį, bet vis dar turite klausimų?