Naujas būdas pirkti ir parduoti automobilį

Caramba yra automobilių prekyvietė, siūlanti pilną paslaugų paketą norint įsigyti automobilį. Siūlydama patikimą ir skaidrią patirtį, Caramba meta iššūkį tradiciniam automobilių pirkimo ir pardavimo įpročiui

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Mūsų vizija

Internetas daug ką pakeitė ... tačiau naudotų transporto priemonių rinka vis dar nepasikeitė. Štai kodėl gimė Caramba! Mes įvedame lankstumą, pašaliname brangius tarpininkus ir dedame visas pastangas, kad automobilius perkantys ar parduodantys asmenys jaustųsi svarbūs. Labai norime, kad naudotų transporto priemonių pasaulis būtų praktiškas ir ekonomiškas

Mūsų misija

Caramba gimė iš noro, kad naudotos transporto priemonės pardavimas ir pirkimas taptų malonesnis, saugesnis ir pigesnis. Naudotos transporto priemonės pardavimas ar pirkimas dažnai yra ilgas, sunkus ir brangus procesas, mes siekiame visa tai pakeisti. Automobilio pirkimas ar pardavimas turi vėl tapti įdomus!

Ką apie mus kalba žiniasklaida?

Dažniausiai užduodami klausimai

Ne, mes dirbame kartu su patikimų automobilių kompanijomis iš EU. Mes visada galime garantuoti kokybę, nes kiekvienas automobilis yra tikrinamas.

Automobiliai, kuriuos siūlome yra mūsų partnerių pasiūlymai, tačiau jums automobilį nupirkus, mes jį taip pat nuperkame ir pristatome jums.

Norėdama garantuoti kokybę „Caramba“ atlieka patikimumą užtikrinantį procesą. Paprastai automobiliui pristatyti reikia 1–3 savaičių. Taip yra todėl, kad automobilis turi būti patikrintas ir atgabentas iš EU. Mes taip pat užtikriname, kad jis būtų užregistruotas Lietuvoje.

„Caramba“ yra internetinė naudotų automobilių tiekėja. Mūsų salonas yra internete. Internetinėje parduotuvėje galite peržiūrėti mūsų partnerių iš EU automobilius.

Jums išsirinkus ir užsisakius mes jums jį pristatysime į jūsų namus. Automobilį galėsite išbandyti ir nepatikus grąžinti per 7 arba 14 dienų.

Caramba ir šių svetainių skirtumas yra tas, jog pirkdami automobilį iš „Caramba“, per 14 dienų galite jį grąžinti, taip pat suteikiame garantiją ir pristatome į namus bei kt.. Tokiose svetainėse kaip autoplius arba autogidas galite ieškoti tik jūsų reikalavimus atitinkančių automobilių, tada būsite nukreipti pas atitinkamą automobilių pardavėją ar privatų pardavėją kur kiekvienas turi savo požiūrį į klientą. Svetainėje caramba.lt galite užsisakyti savo svajonių automobilį tiesiogiai internetu, jums nebereikia išeiti pro duris.

Mūsų partneriai:

Swedbank Delamode Baltics Melga Šiaulių bankas Lietuvos draudimas

Norite pirkti automobilį, bet vis dar turite klausimų?