Naujas būdas pirkti ir parduoti automobilį

Caramba yra automobilių prekyvietė, siūlanti pilną paslaugų paketą norint įsigyti automobilį. Siūlydamas patikimą ir skaidrią patirtį, Caramba meta iššūkį tradiciniam automobilių pirkimo ir pardavimo įpročiui

Mūsų vizija

Internetas daug ką pakeitė ... tačiau naudotų transporto priemonių rinka vis dar nepasikeitė. Štai kodėl gimė Caramba! Mes įvedame lankstumą, pašaliname brangius tarpininkus ir dedame visas pastangas, kad automobilių automobilius perkantys ar parduodantys asmenys jaustūsi svarbūs. Labai norime, kad naudotų transporto priemonių pasaulis būtų praktiškas ir ekonomiškas

Mūsų misija

Caramba gimė iš iš noro, kad naudotos transporto priemonės pardavimas ir pirkimas taptų malonesnis, saugesnis ir pigesnis. Naudotos transporto priemonės pardavimas ar pirkimas dažnai yra ilgas, sunkus ir brangus procesas, mes siekėme visa tai pakeisti. Automobilio pirkimas ar pardavimas turi vėl tapti įdomus!

Dažniausiai užduodami klausimai

Ne, mes dirbame kartu su patikimų automobilių kompanijomis iš EU. Mes visada galime garantuoti kokybę, nes kiekvienas automobilis yra tikrinamas.

Automobilius kuriuos siūlome, tai yra mūsų partnerių pasiūlymai, bet kai jūs nuspręsite nusipirksite automobilį. Mes nuperkame automobilį ir pristatome jums.

Norint garantuoti kokybę Jums „Caramba“ atlieka procesą užtikrinantį patikimumą. Paprastai automobiliui pristatyti reikia 3–4 savaičių. Taip yra todėl, kad automobilis turi būti patikrintas ir atgabentas iš EU. Mes taip pat užtikriname, kad jis būtų užregistruotas Lietuvoje.

„Caramba“ yra internetinė naudotų automobilių tiekėja. Mūsų salonas yra internete. Internetinėje parduotuvėje galite peržiūrėti mūsų partnerių iš EU automobilius.

Jums išsirinkus ir užsisakius mes jums jį pristatysime į jūsų namus. Automobilį galėsite išbandyti ir nepatikus grąžinti per 7 arba 14 dienų.

Caramba ir šių svetainių skirtumas yra tas, kad visi automobiliai, kuriuos perkate iš „Caramba“, turi 14 dienų grąžinimas, garantija, pristatymas į namus ir kt.. Tokiose svetainėse kaip autoplius arba autogidas galite ieškoti tik jūsų reikalavimus atitinkančių automobilių, tada būsite nukreipti pas atitinkamą automobilių pardavėją ar privatų pardavėją kur kiekvienas turi savo požiūrį į klientą. Svetainėje caramba.lt galite užsisakyti savo svajonių automobilį tiesiogiai internetu, jums nebereikia išeiti pro duris.

Mūsų partneriai:

General Financing Hegelmann Bosch

Norite pirkti automobilį, bet vis dar turite klausimų?