Volkswagen Golf Automobiliai

Volkswagen Golf yra populiarus kompaktiškas automobilis, žinomas dėl savo praktiškumo, patikimumo ir įspūdingo veikimo. Lietuvoje „Golf“ nuolat buvo vienas perkamiausių automobilių modelių – 2021 m. buvo parduota daugiau nei 1500 vienetų. Dėl efektyvių variklių, erdvaus salono ir pažangių technologijų savybių jis yra patrauklus pasirinkimas vairuotojams, ieškantiems universalios ir nebrangios transporto priemonės. .

„Volskwagen Golf“ modelių serijos istorija:

Pirmoji karta (1974–1983)

Pirmosios kartos „Golf“, dar žinomas kaip Mk1, buvo pristatytas 1974 m. ir buvo siūlomas kaip dviejų arba keturių durų hečbekas. Jis buvo galimas su keliais variklių variantais, įskaitant 1,5 litro benzininį variklį ir 1,5 litro dyzelinį variklį.

Antroji karta (1983-1992)

Antrosios kartos Golf, arba Mk2, buvo pristatytas 1983 m. ir pasižymėjo patobulintomis aerodinamikos ir saugos funkcijomis. Jis buvo siūlomas su įvairiais variklių variantais, įskaitant 1,8 litro benzininį ir 1,6 litro dyzelinį variklį.

Trečioji karta (1991–1998)

Trečiosios kartos „Golf“, arba Mk3, buvo pristatytas 1991 m. ir pasižymėjo apvalesniu dizainu bei patobulintomis saugos funkcijomis. Jis buvo siūlomas su įvairiais variklių variantais, įskaitant 2,0 l benzininį variklį ir 1,9 litro TDI dyzelinį variklį.

Ketvirtoji karta (1997–2004 m.)

Ketvirtosios kartos Golf, arba Mk4, buvo pristatytas 1997 m. ir pasižymėjo kampuotesniu dizainu ir patobulintomis saugos funkcijomis. Jį buvo galima įsigyti su įvairiais varikliais, įskaitant 2,0 l benzininį ir 1,9 l TDI dyzelinį variklį.

Penktoji karta (2003–2009 m.)

Penktosios kartos Golf, arba Mk5, buvo pristatytas 2003 m. ir pasižymėjo tobulesniu dizainu bei patobulintu valdymu. Jis buvo siūlomas su įvairiais variklių variantais, įskaitant 2,0 litrų benzininį variklį ir 2,0 litrų TDI dyzelinį variklį.

Šeštoji karta (2008–2013 m.)

Šeštosios kartos Golf, arba Mk6, buvo pristatytas 2008 m. ir pasižymėjo modernesniu dizainu bei geresniu degalų efektyvumu. Jis buvo siūlomas su įvairiais variklių variantais, įskaitant 1,4 l TSI benzininį variklį ir 2,0 l TDI dyzelinį variklį.

Septintoji karta (2012–2020 m.)

Septintosios kartos „Golf“ arba Mk7 buvo pristatytas 2012 m. ir pasižymėjo supaprastintu dizainu bei patobulintomis technologinėmis savybėmis. Jis buvo siūlomas su įvairiais variklių variantais, įskaitant 1,4 l TSI benzininį variklį ir 2,0 l TDI dyzelinį variklį.

Aštuntoji karta (2020 m. iki dabar)

Aštuntos kartos „Golf“ arba Mk8 buvo pristatytas 2020 m. ir pasižymi futuristiškesniu dizainu bei patobulintomis saugos funkcijomis. Jis tiekiamas su įvairiais variklių variantais, įskaitant 1,5 l TSI benzininį variklį ir 2,0 l TDI dyzelinį variklį.

Privalumai:

  • Erdvus ir patogus interjeras.
  • Sklandus ir operatyvus valdymas.
  • Veiksmingos variklio parinktys, kad padidėtų degalų taupymas.
  • Kokybiška ir patikima konstrukcija.
  • Pažangios technologijos funkcijos, įskaitant jutiklinio ekrano informacinę ir pramoginę funkciją ir pagalbos vairuotojui funkcijas.

Minusai / trūkumai:

  • Ribota vieta kroviniams, ypač dviejų durų modelyje.
  • Kai kuriems gali atrodyti, kad važiavimas yra per tvirtas ar sportiškas jų skoniui.
  • Gali būti brangesnis nei kai kurie jo konkurentai.
  • Kai kuriems vairuotojams gali kilti problemų dėl transmisijos ar elektros sistemos.
  • Jutikliniai valdikliai gali blaškyti dėmesį arba jais gali būti sunku naudotis vairuojant.

Naujausi skelbimai

Norite pirkti automobilį, bet vis dar turite klausimų?